При сумі замовлення до 1000 грн вартість доставки від 45 грн, при сумі замовлення понад 1000 грн доставка безкоштовна!!

При доставці "Укрпоштою" ваше замовлення буде відправлено на наступний день після замовлення. Доставка "Укрпоштою" займає від 3 до 7 днів. Оплатити замовлення Ви зможете за допомогою карт VISA/Mastercard під час оформлення замовлення або готівкою у відділенні «Укрпошта».

Зверніть увагу! Замовлення зберігаються безкоштовно на відділенні протягом 5 днів, починаючи з 6-го дня стягується оплата 3 грн. 80 коп. за кожен день зберігання. Ці послуги оплачуєте Ви!   
Отримати замовлення може тільки людина, зазначена в транспортній декларації в якості одержувача. При собі необхідно обов'язково мати посвідчення особи!  

Будь ласка, обов'язково перевірте посилку в присутності представника компанії «Укрпошта». У разі, якщо ви помітили пошкодження посилки або недостачу будь-яких позицій, ви можете скласти з представником компанії відповідний акт. Один примірник, будь ласка, залиште у себе, другий — візьме представник компанії «Укрпошта».  

УВАГА! Замовлення вартістю до 200 грн. відправляються лише за повної передоплати на картку ПриватБанку з урахуванням вартості доставки. 

Парфуми, сироватки FEG та деякі інші товари відправляються тільки за умови 100% передплати

Замовлення з доставкою через Укрпошту приймаються згідно з графіком роботи перевізника. Графік роботи компанії ви можете знайти на офіційному сайті компанії. Також ви можете Відстежити замовлення за допомогою спеціального сервісу на сайті компанії «Укрпошта».