Час доставки вашої посилки компанією "Нова Пошта" в пункт призначення зазвичай становить не більше 3-х робочих днів. Замовлення, оформлені до 14: 00, ми передаємо в той же день компанії «Нова Пошта» для здійснення доставки. Замовлення, оформлені після 14: 00-ми передаємо компанії «Нова Пошта» на наступний день. Після цього перевізник повідомить вас про точні терміни і часу прибуття товару в пункт призначення.

При сумі замовлення до 1000 грн вартість доставки від 75 грн, при сумі замовлення понад 1000 грн доставка безкоштовна!

УВАГА! Замовлення вартістю до 200 грн. відправляються лише за повної передоплати на картку ПриватБанку з урахуванням вартості доставки. 

Парфуми, сироватки FEG та деякі інші товари відправляються тільки за умови 100% передплати!

Оплатити товари ви зможете за допомогою карт VISA/Mastercard під час оформлення замовлення або готівкою у відділенні компанії «Нова пошта».  

Зверніть увагу! При доставці до складу транспортної компанії Замовлення зберігається на пункті видачі не більше 5 робочих днів, після чого відправляється назад. 

Будь ласка, обов'язково перевірте посилку при отриманні на відділенні «Нової Пошти». У разі, якщо ви помітили пошкодження посилки або недостачу будь-яких позицій, складіть з представником компанії «Нова пошта» відповідний акт. Один примірник, будь ласка, залиште у себе, другий — візьме представник компанії «Нова пошта».  

Замовлення з доставкою через «Нову пошту» приймаються згідно з графіком роботи перевізника. Графік роботи компанії» Нова пошта " ви можете знайти на офіційному сайті компанії. Також ви можете Відстежити замовлення за допомогою спеціального сервісу на сайті компанії.

Якщо ваші плани змінилися, ми зможемо оформити переадресацію посилки з одного відділення Нової пошти на інше в межах міста або в відділення іншого міста, дана послуга Нової Пошти оплачується Клієнтом додатково.